Popsockets – najnowsze uchwyty do telefonów. Znasz je?

PopSockets są wspaniałymi akcesoriami do smartfonów dla każdego. Czym dokładnie jest PopSocket i do czego służy?

Czy widziałeś jeden z tych dziwnych okrągłych dysków przyklejonych z tyłu czyjegoś telefonu? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to PopSocket. Są one teraz bardzo popularne, szczególnie wśród młodszej części społeczeństwa.

Ale co to jest PopSocket? I co ważniejsze, czy PopSockets można usunąć? Mamy zamiar zanurzyć się i odpowiedzieć na wszystkie Twoje palące pytania.

Personalizowany uchwyt do telefonu Popsockets

PopSocket to plastikowy uchwyt, który przykleja się do płaskiej części telefonu (lub etui) za pomocą kleju. Po dwukrotnym pociągnięciu za niego, PopSocket rozciąga się jak mały akordeon i przyjmuje postać wydłużonej gałki, jak na powyższym zdjęciu. Dzięki temu możesz wsunąć palce pomiędzy telefon a końcówkę PopSocket. Uchwyt pozwala na wygodniejszy i pewniejszy chwyt.

Uchwyt Popsocket możesz używać do wielu urządzeń

Jeśli myślisz, że będzie przeszkadzało Ci niewielkie wybrzuszenie z tyłu telefonu przez cały czas, nie martw się. PopSockets są łatwe do usunięcia, zainstalowania lub zmiany położenia w dowolnym momencie.

Zauważysz, że uchwyt składa się z dwóch części: podstawy (samoprzylepny dysk) i PopTop (część konstrukcyjna). Podczas gdy część PopTop łatwo się zdejmuje, gdy znudzi Ci się jej wygląd, usunięcie podstawy jest trochę trudniejsze.

Aby całkowicie usunąć podstawkę, upewnij się, że PopSocket jest płasko ułożony, a następnie powoli odklej go od obudowy. Jeśli masz problemy z usunięciem PopSocket, wsuń nić dentystyczną lub kartę kredytową pod platformę, aby podnieść i oddzielić klej.

Pamiętaj, że klej może z czasem wyschnąć. Jeśli czujesz, że jest suchy, po prostu opłucz go ciepłą wodą i pozwól mu wyschnąć. Upewnij się, że nie schnie dłużej niż 10 minut.

Uchwyt na palce Popsocket – funkcjonalny, stylowy i dopasowany do Ciebie

Chociaż możesz myśleć, że PopSockets mają tylko jedno przeznaczenie, w rzeczywistości mają wiele zastosowań. Więc, do czego służą uchwyty na palce PopSockets? Ogólnie rzecz biorąc, ułatwiają wykonywanie prostych czynności przy użyciu Twojego smartfonu. Poniższe wskazówki i triki pomogą Ci opanować korzystanie z PopSocket.

  1. Stabilizuje chwyt dużego telefonu

PopSocket funkcjonuje głównie jako dodatkowy uchwyt, który jest szczególnie przydatny w przypadku większych smartfonów. Jeśli często upuszczasz swój telefon lub trudno jest Ci wygodnie trzymać duży telefon, PopSocket to naprawi.

Z PopSocket, możesz łatwo trzymać telefon jedną ręką, bez względu na to, jak duży jest Twój telefon. Wystarczy wsunąć dwa palce na uchwyt, a przekonasz się, że możesz wygodnie go trzymać bez obawy, że go upuścisz. W ten sposób uzyskasz również szybszy dostęp do telefonu, co oznacza, że zawsze będziesz gotowy do użycia aparatu.

Uchwyt na palce Popsocket świetnie sprawdzi się z:

2. Pomaga wykonać idealne selfie

Poza tym, że zapewnia dużo lepszy chwyt Twojego urządzenia, uchwyt PopSocket jest świetny do robienia selfie.

Dlaczego tak jest? PopSocket ułatwia trzymanie telefonu jedną ręką, pozwalając Ci bez trudu dosięgnąć spustu migawki. Zapewnia również większą swobodę przy ustawianiu kąta, a mocny uchwyt oznacza, że nie musisz już się męczyć, aby znaleźć najlepsze ujęcie.

3. Sprawdza się jako podstawka – stand do telefonu

Jeśli potrzebujesz podeprzeć swój smartfon lub tablet podczas oglądania filmów lub grania w gry, masz PopSocket pod ręką. Zastosowanie PopSocket jako podstawki daje jeszcze lepszy efekt, gdy do telefonu lub tabletu (zwłaszcza tego ostatniego) przymocowane są dwa uchwyty, ale pojedynczy również da radę.

Z jednym PopSocket, wystarczy wysunąć go dwa razy i pochylić urządzenie w orientacji poziomej. Najlepiej ułożyć PopSocket na środku telefonu – w przeciwnym razie, po prostu się przewraca.

W przypadku większych urządzeń, takich jak tablet, najlepiej użyć dwóch podstawek PopSocket, umieszczonych nieco poza centrum, na górze i na dole. W ten sposób możesz łatwo oprzeć swój tablet na stole.

Jeśli jednak prowadzisz z kimś wideoczat, i chcesz ustawić telefon w pozycji pionowej, możesz to zrobić za pomocą PopSocket. Wystarczy, że umieścisz uchwyt przy podstawie telefonu i będzie służył jako poręczna podstawka.

Możesz również użyć PopSockets Multi-Purpose Mount, aby powiesić uchwyt na pionowej powierzchni. Uchwyt samochodowy PopSockets Car Mount do otworu wentylacyjnego, deski rozdzielczej lub przedniej szyby jest również świetną opcją, jeśli szukasz uchwytu na telefon do samochodu.

4. Rozwiązuje problem poplątanych kabli od słuchawek

Nie każdy chce używać słuchawek Bluetooth – nadal możesz chcieć skorzystać z istniejącego gniazda słuchawkowego w telefonie. Ale z przewodowymi słuchawkami, przychodzi plątanina kabli. Na szczęście, PopSockets rozwiązuje ten irytujący problem.

Aby to zrobić, dołącz jeden PopSocket w górnej części telefonu, a jeden w dolnej. Możesz użyć takiego ułożenia, aby owinąć przewodowe wkładki douszne wokół uchwytów do przechowywania przewodów bez plątaniny, gdy nie są one w użyciu. Może to wyglądać trochę głupio, ale jest to łatwiejsze niż konieczność rozplątywania słuchawek za każdym razem, gdy wyjmujesz je z kieszeni.

Uchwyty Popsockets możesz sam zaprojektować

Jednym ze sposobów na stworzenie własnego PopSocket jest strona internetowa PopSocket. Możesz przesłać zdjęcia z Twojego urządzenia lub zaimportować je z Instagrama. Następnie wybierasz kolory podstawy i harmonijkową część uchwytu.

Inna opcja to wybór gotowego wzoru. W sklepie 4GSM znajdziesz ogromną liczbę wzorów, z których na pewno wybierzesz idealny dla siebie. Co więcej, znajdziesz tam Popsockets w wyjątkowo niskich cenach i z gwarancją pełnej trwałości.

Czy warto kupić uchwyt na palce Popsocket?

Jeśli nie wiesz czym jest PopSocket, początkowo może Ci się wydawać, że wygląda głupio. Jednak istnieje tak wiele sposobów, aby go wykorzystać, że po chwili o tym zapomnisz. Potrzeba czasu, aby przyzwyczaić się do uchwytu w telefonie, ale po pewnym czasie staje się on niezbędnym akcesorium. Trudno będzie Ci wrócić do telefonu lub tabletu bez PopSocket.

Co więcej, po zakupie PopSocket i dołączonego do niego uchwytu samochodowego, możesz łatwo zamontować telefon na szybkie lub kokpicie. Sprawia to, że uchwyt jest jeszcze bardziej funkcjonalny.

Źródło: makeuseof.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *