Najlepsze akcesoria PopSockets 2021 roku! Super pomysł na spersonalizowany prezent dla chłopaka, dziewczyny i mamy.

Bardzo łatwo uszkodzić smartfon i bez względu na to, jak bardzo będziesz się starał, w końcu nadejdzie milisekunda nieuwagi i telefon upadnie, zarysuje się lub uszkodzi. Oczywiście większość z nas w tym momencie przeżywa chwile grozy i w głowie przelicza, ile wyda na naprawę. Ze względu na to, że smartfony stają się coraz większe i większe, uchwyt do telefonu PopSockets może się okazać przełomowym akcesorium, zmniejszającym ryzyko upadku, a także ułatwiającym bezpieczne przenoszenie cenniejszych urządzeń. Brzmi zbyt pięknie? To sam sprawdź! —> Przejdź do sklepu PopSockets

Wyjątkowy prezent dla niej i dla niego – uchwyt PopSockets do i dla Twojego telefonu

PopSockets to specjalnie zaprojektowane uchwyty do telefonu, które nie są podobne do niczego innego na rynku. Dla niektórych, są one całkowicie, ale to CAŁKOWICIE niezbędne, dla innych, są lekko uzależniające, ale jedno jest pewne: nie da się obok nich przejść obojętnie. Są świetnym sposobem na utrzymanie telefonu lub tabletu i uniknięcie „zaliczenia gleby”.

I dokładnie o to nam przecież chodzi: żeby nasze telefony pozostawały sprawne jak najdłużej. Podczas gdy jedną ręką robisz selfie, druga jest niezbędna do wykonania kombinacji alpejskich, aby zdjęcie wyszło bosko. Innych nie akceptujemy 😉 Albo gdy rozmawiasz na kamerce ze znajomymi lub tworzysz vloga – musisz mieć pewność, że telefon nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Obraz będzie stabilny i pozbawiony zbędnych zakłóceń.

I tu dochodzimy do sedna: przeglądając setki stron z propozycjami na niewielkie ale wyjątkowe i personalizowane prezenty, trudno o praktyczny konkret. Mnóstwo propozycji, które albo przekraczają budżet albo są tanimi bublami. I nagle, cały na biało wkracza.. przepiękny PopSocket, czyli uchwyt mocowany do telefonu, ułatwiający stabilny chwyt i obługę smartfonu jedną reką. Zobacz, ten poniżej, idealny dla kogoś kto ceni styl:

Uchwyt PopSockets Mandala

Następny uchwyt PopSockets Positive Energy to propozycja dla zwariowanej osoby, która nie usiedzi w miejscu, a telefon powinna mieć na stałe przyklejony do ręki xD

Uchwyt PopSockets Positive Energy

Znaleźliśmy także coś dla mrocznej, skrytej i tajemniczej duszy:

Uchwyt PopSockets mroczny

Lub z przesłaniem:

Uchwyt PopSockets z 8 gwiazdkami

Test i recenzja produktów PopSockets

Obecnie na rynku jest mnóstwo modeli uchwytów mocowanych na telefonie, ale które z nich są naprawdę warte zakupu? Aby się o tym przekonać, przetestowaliśmy 10 najwyżej ocenianych produktów PopSockets, w tym uchwyty i niedawno wypuszczoną ładowarkę, aby ustalić, które z nich są najlepsze pod względem przystępności, wszechstronności i stylu, a także których należy całkowicie unikać.

Testowane uchwyty do telefonu i akcesoria PopSockets:

 1. PopSockets PopGrip: Swappable Grip
 2. PopSockets Black Multi-Surface Mount
 3. PopSockets PopGrip: Backspin
 4. PopSockets PopCulture
 5. PopSockets PopGrip: Lips
 6. PopSockets PopPower Home Wireless Charger
 7. PopSockets PopWallet+
 8. PopSockets PopMirror
 9. PopSockets PopThirst
 10. PopSockets PopMount Car Dash and Windshield

Najlepszy uchwyt PopSockets PopGrip

Nasze testy wyłoniły bezkonkurencyjnego zwycięzcę, czyli PopSockets PopGrip. Decyzję podjęliśmy niemal jednogłośnie. Dlaczego?

Oferuje on połączenie prostoty, stylu i przystępnej ceny, za którą większość naszych testerów mogła się opowiedzieć.

Podczas testów, byliśmy pod wrażeniem, jak szybko uchwyt PopSockets PopGrip jest gotowy do spełnienia swojej funkcji, sprawny i przede wszystkim łatwy montaż umożliwia niemal natychmiastowe użycie. Zauważyliśmy również znaczącą różnicę w tym, jak bardzo PopGrip ułatwił pisanie SMS-ów i robienie selfie, a także utrzymanie przewodowych słuchawek bez ich plątania.

Czym jest dokładnie PopGrip? To wymienny uchwyt – który jest odpowiedni w zasadzie dla wszystkich innych PopSockets. Posiada cienką plastikową podstawę z samoprzylepnym spodem i trzonkiem w stylu harmonijki wykonanym z połączenia poliwęglanu i termoplastycznego poliuretanu, który wsuwa się i wysuwa, gdy chcesz go użyć. Sprawia to, że jest super funkcjonalny jako stand i ułatwia oglądanie filmów lub analizę wcześniejszych nagrań

Elementem, który wyróżnia się najbardziej jest dekoracyjny dysk na górze, który jest w różnych niepowtarzalnych kolorach i wzorach. Dysk możesz zmienić, kiedy tylko zechcesz: wystarczy płasko nacisnąć trzon harmonijki, przekręcić ozdobny dysk w prawo i go wyjąć. Aby włożyć nowy krążek do plastikowej podstawy, wystarczy ustawić go w linii i przekręcić w prawo, co również jest niezwykle proste.

Uchwyt PopGrip: Swappable Grip jest to produkt wielokrotnego użytku, którego z łatwością zmienisz miejsce ułożenia. Niektórym testerom – zwłaszcza tym, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z tego rodzaju uchwytu do telefonu – wydało się dziwne wrażenie, że mają go między palcami, ale uznaliśmy, że to kwestia przyzwyczajenia i osobistych odczyć. Dla prawie wszystkich, którzy go wypróbowali, wymienny uchwyt wydawał się idealnym wyborem.

porównanie uchwytów POpSocket

Najlepszy uchwyt Popsockets do samochodu – PopMount

PopMount uchwyt Popsocket

Chociaż PopSockets ma kilka modeli uchwytów samochodowych, nasz wybór to uchwyt Multi-Surface Mount, który okazał się najbardziej wszechstronny i niezawodny w użyciu. Wielu recenzentów twierdzi, że utrzymuje się na swoim miejscu, nawet w upalne dni i przy intensywnym użytkowaniu. Jeden z naszych testerów używał Multi-Surface Mount w swoim samochodzie przez ponad rok bez żadnych problemów.

Poza zastosowaniem w samochodzie, uchwyt jest „Multi-Surface”, co oznacza, że można dołączyć telefon do każdej pionowej powierzchni, takiej jak lustro łazienkowe, kafelki, czy szafka kuchenna. Dzięki temu można używać telefonu całkowicie bez użycia rąk. Może być to idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto śledzi przepis lub uczy się nowych rzeczy z tutoriali.

Zanim użyliśmy uchwytu PopSosckets PopMount zostawiliśmy go na pełne 8 godzin przymocowanego do płaskiej powierzchni. Podczas wstępnego testu, Popsocket nie odczepił się od telefonu, ale odpadł od ściany. Na szczęście telefon przeżył, a nasz tester – który używał PopSocket na obudowie z chropowatą fakturą, a nie gładką – był w stanie ponownie go zastosować i użyć uchwytu bez żadnych problemów. Doprowadziło naszego testera do wniosków, że był to problem z samą obudową, a nie z uchwytem.

Jak testowane były produkty PopSockets?


Opowiada Tester:
Jestem życiowym niezdarą i upuściłam swój telefon więcej razy, niż jestem w stanie zliczyć, co zaowocowało niezliczonymi żartami i całkiem pokaźnymi rachunkami za naprawy przez lata. Ponieważ mam również zespół cieśni nadgarstka w dominującej ręce – mam problem z dłuższym trzymaniem telefonu i scrollowaniem. Pierwszy raz użyłam uchwytu PopSockets około rok temu i od razu zauważyłam różnicę w tym, jak łatwo było mi używać telefonu i go trzymać. Aby przekonać się, co sądzą o nich inni, zatrudniłam zespół testerów, z których żaden nie korzystał wcześniej z PopSockets.

Przebieg testów uchwytów PopSockets
Aby znaleźć najlepsze PopSockets, prześledziłem najpopularniejsze modele na rynku i poprosiłem zespół testerów, aby zaczęli od najprostszego testu: przykleili je do swoich telefonów i po prostu zaczęli ich używać.

Niektórzy testerzy szybko zdecydowali, że PopSockets nie są dla nich. Częstym zarzutem było to, że po prostu nie mogli przywyknąć do trzymania akcesorium między palcami. Jednak większości testerów się one podobały. Wspólnie sprawdziliśmy, jak łatwo się je instaluje, usuwa i używa ponownie. Porównaliśmy także jaką wagę i objętość dodawały do telefonów. Dodatkowo sprawdziliśmy, jak bardzo są odporne na ciągłe, codzienne użytkowanie.

test uchwytu Popsocket

W przypadku modeli z wymiennymi nakładkami, sprawdzaliśmy jak łatwo zdjąć i dodać nowe. Ponieważ miałem już wcześniej doświadczenie z uchwytami PopSockets PopGrips, spędziłem większą część czasu modele, których wcześniej nie używałem, a konkretnie PopWallet+, PopThirst i Slide.

Podczas okresu testowego, który trwał około trzech tygodni, przyjrzeliśmy się dwóm różnym typom uchwytów – oba z nich zostały zaprojektowane wyłącznie do pracy z PopSockets – oraz niedawno wypuszczonej ładowarce, aby ustalić, jak bardzo te produkty są kompatybilne z samymi uchwytami do telefonu.

uchwyt montowany do telefonu

Na koniec, jako że byliśmy ciekawi, jak duży ciężar może utrzymać pojedynczy PopSocket, nasze laboratorium przetestowało dwa różne PopSocket PopGrips – jeden zupełnie nowy, drugi delikatnie używany – wieszając na każdym z nich woreczki z piaskiem i przyklejając samoprzylepną stroną do spodu stołu, aby ustalić, jak duży ciężar każdy z nich może utrzymać, zanim odpadnie.

Ile kg uniósł uchwyt Popsockets?

W laboratorium, nasi testerzy umieścili worki z piaskiem na dwóch różnych PopSocket PopGrips, z których jeden nie był nigdy wcześniej używany, a drugi był już wcześniej używany. Przymocowaliśmy je stroną klejącą do drewnianego stołu, który był pokryty plastikiem. Z naszych ustaleń wynika, że nowy uchwyt PopSocket był w stanie utrzymać w ciągu nocy 1,36 kg piasku. Używany PopSocket – który, jak ustaliliśmy w laboratorium, miał o 10% mniej kleju niż nowy – był w stanie utrzymać 0,91 kg piasku przez 45 minut, zanim spadł na ziemię.

Czy uchwyty na telefon nadają się do ponownego użytku? Test

Chociaż nasze laboratorium nie było w stanie określić dokładnego typu kleju użytego w uchwytach PopSockets – niektórzy spekulowali, że może być podobny do zmodyfikowanego kleju akrylowego, który historycznie najlepiej sprawdza się w przypadku plastiku, a nie radzi sobie tak dobrze z silikonem, gdzie może powodować odbarwienia – byliśmy w stanie potwierdzić jeden, bardzo ważny szczegół dotyczący PopSockets: są one zdecydowanie wielokrotnego użytku.

Aby przetestować możliwość ponownego użycia, nasi laboranci odkleili świeżo nałożone PopSocket, a następnie przenieśli je w inne miejsce. Zauważyli, że można to zrobić do 4 razy, zanim uchwyt ulegnie jakiejkolwiek degradacji. Nawet wtedy, nasze laboratorium spekulowało, że jest to bardziej prawdopodobne z powodu wyginania się plastikowej podstawy, niż z powodu utraty przyczepności przez sam klej.

Jednakże, niektóre uchwyty wydają się zawierać mniej kleju. Z czterech PopSocketów, które testowaliśmy w laboratorium, niektóre miały około 10% mniej kleju, co wpłynęło na ich ogólną wydajność. Nie byliśmy w stanie określić, czy było to związane z ceną, modelem, czy konstrukcją, ale było to zauważalne, szczególnie podczas naszych testów wagowych.

Jeśli chodzi o ponowne użycie PopSockets, odkryliśmy, że można je „ożywić” poprzez zanurzenie podstawy w ciepłej wodzie, a następnie użycie ściereczki z mikrofibry, aby usunąć brud i inne pozostałości. Dla PopSockets, które były bardzo wysuszone – ja zgłosiłem na ochotnika jeden z moich starych PopSockets, który był przymocowany do mojego biurka od kilku miesięcy: ta metoda nie przywróciła go całkowicie do stanu używalności, ale sprawiła, że nadawał się do ponownego użycia.

Źródło: reviewed.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *