NAJLEPSZE UCHWYTY POPSOCKETS Z 2022 ROKU

popsockets uchwyt na telefon 2022

Smartfon to łatwa rzecz do uszkodzenia, zwłaszcza jeśli jesteś naturalnie niezdarny lub masz skłonność do upuszczania telefonu. Ponieważ smartfony stają się coraz większe i większe, uchwyt do telefonu może być zmiennikiem, pomagając zmniejszyć ryzyko upadków, a także ułatwiając bezpieczne przenoszenie najcenniejszych urządzeń.

Uchwyt do telefonu PopSockets to specjalnie zaprojektowane akcesoria, które nie są podobne do niczego innego na rynku. Dla niektórych ludzi, są one całkowicie zbędne, ale dla innych, są one lekko uzależniające – ale również całkowicie satysfakcjonujące.

Obecnie na rynku jest mnóstwo modeli uchwytów na palec, ale które z nich naprawdę warto kupić? Aby się tego dowiedzieć, przyjrzeliśmy się najlepiej ocenianym uchwytom PopSockets, oferującym najwięcej pod względem przystępności, wszechstronności i stylu.

uchwyt popsockets

Najlepszy uchwyt PopSockets znaleźliśmy PopSockets PopGrip: Swappable Grip – prosty, łatwy do zainstalowania, tani uchwyt telefonu i stojak, który sprawił, że wszystko o użyciu naszych telefonów łatwiejsze. Ale ponieważ szukaliśmy czegoś więcej niż tylko samych uchwytów, byliśmy naprawdę zafascynowani PopSockets Black Multi-Surface Mount do użytku w samochodzie, jak również.

Uwaga redaktora
Rekomendacje w tym przewodniku są oparte na dokładnym badaniu produktów i rynku przez nasz zespół ekspertów ds. produktów. Wybory opierają się na analizie opinii użytkowników, specyfikacji produktów, a w niektórych przypadkach na naszym doświadczeniu z konkretnymi produktami.

Uchwyt PopSockets PopGrip

Jeśli chodzi o uchwyt na telefon PopSockets, klasyczny PopGrip: Swappable Grip był zdecydowanie naszą ulubioną opcją, oferując połączenie prostoty, stylu i przystępnej ceny, za którą większość naszych testerów mogła się opowiedzieć.

Podczas testów byliśmy pod wrażeniem tego, jak szybko ten uchwyt telefonu i hybryda podstawki przekształcił sposób, w jaki używaliśmy naszych telefonów, pomagając poprawić przyczepność i zmniejszyć ryzyko upadków. Zauważyliśmy również znaczącą różnicę w tym, jak łatwo PopGrip sprawił, że pisanie SMS-ów i robienie selfies, a także utrzymywanie przewodowych słuchawek bez plątania się.

PopGrip: wymienny uchwyt – który jest zasadniczo modelem dla wszystkich innych uchwytów PopSockets – posiada cienką plastikową podstawę z samoprzylepnym tyłem i trzonem w kształcie akordeonu wykonanym z połączenia poliwęglanu, TPU i poliuretanu, który wskakuje i wyskakuje, gdy się rozszerza. To jest wciągająca i również sprawia, że super funkcjonalne jako kickstand, co ułatwiło nam oglądać filmy na naszych telefonach.

Ale oczywiście rzeczą, która wyróżnia się najbardziej jest dekoracyjny dysk na górze, który jest w różnych zabawnych kolorach i wzorach. Wymiana dysku jest również prosta: wystarczy płasko nacisnąć trzon akordeonu, przekręcić ozdobny dysk w prawo i wyjąć go. Aby włożyć nowy krążek do plastikowej podstawy, wystarczyło ustawić go w linii i przekręcić w prawo, co również było niezwykle proste.

Niektórzy testerzy – zwłaszcza ci, którzy nigdy wcześniej nie używali tego stylu uchwytu telefonu – nie lubili uczucia posiadania go między palcami, ale uznaliśmy to za osobiste preferencje. Dla prawie wszystkich, którzy go wypróbowali, PopGrip: Swappable Grip wydawał się idealnym wyborem.

Plusy
Łatwy w użyciu
Urocze wzory
Zapobiega upadkom telefonu

Wady
Nie nadaje się do silikonu
Dodaje objętości
Niewygodny w trzymaniu

Uchwyt PopSockets PopMount: Multi-Surface

Chociaż PopSockets ma kilka opcji uchwytów samochodowych, nasz wybór padł na uchwyt na telefon Multi-Surface Mount, który okazał się najbardziej wszechstronny i niezawodny w użyciu. Wielu recenzentów na Amazonie twierdzi, że uchwyt pozostaje na swoim miejscu, nawet na gorących deskach rozdzielczych i przy intensywnym użytkowaniu, a jeden z naszych testerów używał Multi-Surface Mount w swoim samochodzie przez ponad rok bez żadnych problemów.

Poza tylko samochody, uchwyt jest multi-powierzchni, co oznacza, że można dołączyć swój telefon do każdej pionowej powierzchni, jak lustro łazienkowe, ściany kafelki, lub szafki kuchennej, i iść całkowicie bez rąk, co może być idealne dla każdego, kto śledzi przepis lub próbuje śledzić z samouczka.

Pozwoliliśmy mu osiąść przez pełne 8 godzin przed użyciem naszych telefonów na nim. Podczas naszego wstępnego testu, uchwyt nie upadł nad zlewem, powodując nasz telefon testera do upadku. Na szczęście, telefon przeżył, a nasz tester – który używał PopSocket na teksturowanej obudowie, a nie gładkiej – był w stanie zastosować go ponownie i użyć uchwytu bez żadnych problemów, co doprowadziło naszego testera do spekulacji, że był to problem z samą obudową, a nie z uchwytem.

Plusy
Wszechstronny
Działa praktycznie wszędzie
Idealny do codziennego użytku

Wady
Niezbyt bezpieczne

Uchwyt PopSockets PopGrip Backspin

Częścią atrakcyjności PopSockets jest to, że są one w zasadzie jak fidget spinnery. Dla większości, ręczne przekręcanie wierzchołków wokół siebie i/lub wielokrotne podnoszenie i opuszczanie podstawy w stylu akordeonu jest częścią zabawy. Ipso facto, było to tylko kwestią czasu, zanim firma złapała się na tym, że stworzyła uchwyt PopSocket, który jest również prawdziwym fidget spinnerem.

Wykonany z aluminiową końcówką, PopGrip Backspin jest hybrydą uchwytu i spinnera, która może pomóc umieścić niespokojne dłonie w spokoju i tworzy ładną optyczną iluzję, gdy się kręci. Mimo, że zabawa z PopGrip Backspin jest wspaniała, PopGrip Backspin ma kilka wad.

Podczas testowania, stwierdziliśmy, że górna część – która jest wyposażona w łożyska kulkowe, aby stworzyć funkcję wirowania – tworzy głośny i zauważalny dźwięk, gdy tylko się porusza, co może być rozpraszające dla niektórych użytkowników. Nasz tester używał jej na lekko teksturowanej obudowie z poliwęglanową powłoką i nie miał żadnych problemów z utrzymaniem jej w całości, chociaż sama firma sugeruje, że najlepiej sprawdza się na gładkich plastikowych obudowach. Chociaż nie jest kompatybilny z każdym uchwytem PopSockets, ten był najlepszym nietradycyjnym PopSocketem, jaki testowaliśmy.

Plusy
Zabawny w użyciu
Dobrze skonstruowana strona

Wady
Irytujący dźwięk
Nie jest kompatybilny z uchwytami

Uchwyt PopSockets PopGrip: Yoda Baby

Szukasz uchwytu PopSocket, który pokaże Twoją nerdowską stronę? Możesz reprezentować swój ulubiony fandom i rozpocząć kilka rozmów po drodze z czymś z kolekcji PopSockets PopCulture. Mimo, że te wymienne uchwyty PopSockets są jak nasz ulubiony wybór w tym, że działają zarówno jako uchwyty jak i podstawki do smartfonów, są wyposażone we wbudowany PopTop i są całkowicie kompatybilne ze wszystkimi uchwytami marki PopSocket, mają one wyraźną przewagę estetyczną.

Na przykład, nasz tester – ogromny fan Star Wars – wybrał PopSocket z The Mandalorian z Baby Yodą, ale jest mnóstwo popkulturowych propozycji, które sprawią, że Twoje maniackie serce będzie piszczeć z zachwytu, od Harry’ego Pottera po The Avengers i wiele innych.

Zalety
Przystępna cena
Łatwa regulacja
Idealna dla maniaków

Wady
Nie przylega do silikonu

Uchwyt PopSockets PopGrip Lips

Ten PopSocket jest tym, który zaskoczył nas najbardziej. Początkowo wydawało się, że jest to trochę sztuczny pomysł, ponieważ w środku znajduje się balsam do ust. Podczas gdy sam design jest uroczy – testowaliśmy Strawberry Feels, który zawiera balsam do ust o odpowiednim smaku – mieliśmy mieszane oczekiwania co do tego, jak będzie wyglądał sam PopSocket, biorąc pod uwagę jego większy rozmiar. Byliśmy mile zaskoczeni, gdy okazało się, że jest to jeden z najwygodniejszych, jakie używaliśmy.

W porównaniu do standardowych PopSockets, naszemu testerowi spodobał się pełny uchwyt, który ułatwił trzymanie go podczas przewijania i innych zadań. Truskawkowy balsam do ust, wykonany z witaminy E i wosku pszczelego, był mniej przyjemny, ponieważ nasza testerka uznała go za nieco wysuszający usta. Ale z czterema innymi odmianami do wyboru – wanilia, arbuz, niebieska malina i wata cukrowa – ten PopSocket może być dobrą opcją dla każdego, kto szuka czegoś słodkiego i niespodziewanego w uchwycie telefonu.

Zalety
Uroczy design
Prosty w użyciu
Łatwy do trzymania

Wady
Balsam do ust wysusza usta

Źródło: reviewed.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *